Майстер-клас: Технологія високих та рекордних врожаїв кукурудзи.

Подати заявку

За останні роки, порівняно з початком 90-х років, врожайність кукурудзи в Україні зросла майже вдвічі. Значна роль в цьому належить генетичному і технологічному прогресу у розвитку та врожайності кукурудзи. Кукурудза стає в перших рядах найбільш рентабельніших  культур в Україні, приносить державі чисельні валютні надходження.

Сучасні гібриди кукурудзи – це рослини, які потребують високоінтенсивної технології вирощування. Ця технологія необхідна, щоб ці гібриди могли досягти високої врожайності в Україні. При дотриманні системної інтенсивної технології можемо розраховувати на високий прибутковий урожай.

Які пропонуються сучасні рішення  для отримання високих і стабільних урожаїв (10 – 12 т) по кукурудзі в Україні:

Грунтово – кліматичні  регіони для вирощування кукурудзи в Україні надзвичайно різноманітні, що суттєво впливає на ріст, розвиток рослин і формування максимальної продуктивності культури. Насамперед необхідно враховувати характеристики сучасних гібридів, їх відношення до температури ґрунту, вмісту іонів водню, реакцію на ущільнення. І не потрібно нехтувати сучасними технологічними рішеннями.

Практичний досвід вирощування високих урожаїв кукурудзи (більше 10 т) на великих площах (більше 100 тис. га) допоможе оптимізувати витрати аграріям України, отримати дорожню карту до високих і стабільних урожаїв.