Сьогодні бути успішним в аграрному секторі нелегко, водночас просто, реально та доступно. Необхідно лише відноситься до засобів виробництва з любов'ю, повагою та розумінням. Особливо до найціннішого ресурсу – землі, а точніше до ґрунту. Це полегшують Закони Природи, Землеробства, Екології. Необхідно їх знати та розуміти. Вийти на стабільне та прибуткове рослинництво за короткий час можливо лише …

Цікаво?
Тому, про це все, Ви дізнаєтесь на нашому ексклюзивному вебінарі, підготовленому творчою та професійною групою відомих в аграрному секторі фахівців.

Спікери:
1. Сергієнко Олексій Миколайович з 2019 р. — заснував та очолив агроконсалтингову компанію Art FieldS («Мистецтво поля Сергієнко»).
Має понад 30 років практичного стажу. Очолював агрономічну службу у таких компаніях, як «Сади України», «Райз-Агро» та «МХП».
Автор та співавтор понад 100 наукових та науково-популярних публікацій: «Особливості вирощування культури в різних агрокліматичних умовах», «Прийоми стратегічної та тактичної оптимізації продуктивності культур», «Гібриди озимого ріпаку та їх реакція на умови вирощування» тощо.
Має науковий ступінь — кандидат біологічних наук за спеціальністю «Захист та імунітет рослин».
Має академічний ступінь – доктор філософії з біології.

2. Дубина Олег Іванович – Директор з розвитку компанії «Родоніт». Працює у компанії 13 років, за освітою агроном, закінчив НУБІП, закінчив програму підвищення кваліфікації США з агрономії (аграрного університету штату Огайо).

3. Гість програми.

Дата: 4 листопада 2021 року о 14:00 за київським часом.
Програма ZOOM.

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією:https://forms.gle/Amt3yNg6CBthaf4G6

Кількість місць обмежена. Реєстрація обов'язкова.